Відповідно до статей 16, 26 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  ст. 12  постанови КМУ від 27 грудня 2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров?я»  Герцаївська міська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора – головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Герцаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Герціаївської міської ради. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються в Герцаїську міську раду  до 22 липня 2021 року.

Протокол засідання комісії №1

Протокол засідання комісії №2 (ч.1)

Протокол засідання комісії №2 (ч.2)

Протокол засідання комісї №2 (ч.3)