![Нарада із керівниками ЗДО з питань впровадження системи ХАССП](https://rada.info/upload/users_files/21423970/7aaf49a2f723dfed356856dfcbb45597.jpg)
Нарада із керівниками ЗДО з питань впровадження системи ХАССП
Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» передбачено обов’язкове впровадження системи ХАССП в закладах громадського харчування при виробництві та обігу харчової продукції, у тому числі й на харчоблоках закладів
![Вихованці ЗДО ТЕРЕМОК взяли участь у акції «Посади дерево сам!"»](https://rada.info/upload/users_files/21423970/aaebf5a3f322c7eae0baa0c2b35e9d1a.jpg)
Вихованці ЗДО ТЕРЕМОК взяли участь у акції «Посади дерево сам!"»
Участь у акції з озеленення взяли не лише ліснки, а й вихованці ЗДО міської ради. Долучались до корисної справи всі бажаючі, кожному знайшлася робота біля ЗДО "Теремок". Діти, разом з вихователями озеленили шляхом висадки дерев на території дитячого садочка.
![Всесвітній День ґудзиків у Герцаївському ЗДО "ТЕРЕМОК"](https://rada.info/upload/users_files/21423970/90e54587904c1b3c39576ba7bf2a1ee3.jpg)
Всесвітній День ґудзиків у Герцаївському ЗДО "ТЕРЕМОК"
Цікаве свято, про яке неодмінно здогадуються, а може навіть знають професійні кравці і їх уважні клієнти - «Всесвітній День ґудзиків», відзначається щорічно 16-го листопада. Деякі з нас іноді навіть не помічають на скільки важливий для нас цей елемент нашого одягу, адже без нього було б все набагато складніше. Найдавніші ґудзики або предмети, схожі на сучасні ґудзики, використовувалися далеко не для того, для чого ми використовуємо їх зараз - виключно як прикраси, а не для застібання. Для застібання використовувалися зав’язки, шнурівки, вироби з рослин і кісток тварин, в якості шпильок. Гудзик був своєрідним предметом розкоші, що виконував не тільки декоративні функції, але й ніс цілком певне інформаційне значення. Завдяки старанню майстерних умільців, у світовій практиці такий виріб, як ґудзик давно став предметом колекціонування, а деякі унікальні екземпляри, навіть музейними експонатами.
![ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!](http://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/den_vyhovatelya-300x217.jpg)
ВЕЛЬМИШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей – найменших мешканців нашого міста і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями Ви ділитесь із своїми вихованцями. Вам вони вірять, Вас вони люблять і шанують. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найсокровенніших мрій. Дай Вам, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років! Нехай Вам завжди всміхається доля. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме дошкільники дають надію людству на щасливе дитинство.
![ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ОСВІТНІХ УСТАНОВ В УМОВАХ COVID – 19](https://rada.info/upload/users_files/21423970/c874c8f8c575ebf6f97a445afc9b0e53.jpg)
ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ОСВІТНІХ УСТАНОВ В УМОВАХ COVID – 19
Завершився огляд закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів Герцаївської міської ради (ОТГ), який проводився з метою здійснення контролю за створенням умов для дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.
![Герцаївський ДНЗ "Теремок" вітає всіх з Днем захисту дітей!](https://scontent.fiev18-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101553899_658358425008933_3489560275441418240_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=84a396&_nc_ohc=-ul8Z-ypXukAX817io0&_nc_ht=scontent.fiev18-1.fna&oh=2640f20562cf1ade50de7b61cf175f58&oe=5EFEB788)
Герцаївський ДНЗ "Теремок" вітає всіх з Днем захисту дітей!
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.
![#VyshyvankaDay у Герцаївському ДНЗ "Теремок"](https://rada.info/upload/users_files/21423970/b017bbfdae376a1fc5fe617e50944a63.jpg)
#VyshyvankaDay у Герцаївському ДНЗ "Теремок"
Українська вишиванка славиться різноманітністю узорів і палітрою кольорів. Чарівна у своїй красі вона є українським оберегом, частиною культури, душею нашого народу.
![Під час карантину вихователям Молницького ДНЗ - роботи не поменшало!](https://rada.info/upload/users_files/21423970/c670858aaa3cd33f3969423dfaeb6f97.jpg)
Під час карантину вихователям Молницького ДНЗ - роботи не поменшало!
У Молницькому дитячому садочку зараз кожен день увесь колектив працює над створенням нового роздаткового матеріалу для занять з малечею. Вони вирізають, клеють, ліплять, фарбують - за цей час карантину встигли виготовити багато дидактичного та ігрового матеріалу. Батькам це значно полегшило їхнє життя у час карантину, А вихователі продовжують займатися їхнею фаховою роботою.
!["Онлайн-няні" Герцаївський ДНЗ "Теремок" працює дистанційно!](https://rada.info/upload/users_files/21423970/64348fbf07b9624165a522430bbd5f51.jpg)
"Онлайн-няні" Герцаївський ДНЗ "Теремок" працює дистанційно!
Так як всі заклади освіти перебувають на карантині, вихователі Герцаївьського ДНЗ "занурились в інтернет мережу". Щоб розвантажити трохи батьків, дитячі садочки почали перелаштовуватися на новий формат роботи. Із малюками тепер займаються "онлайн-вихователі". Вихователі попри карантин виконують освітній план і ось докази: