ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

• Переглядів: 362

21 лютого 2021 року - Міжнародний день рідної мови. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

• Переглядів: 314

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

День вишиванки 2020 у Герцаївській ЗОШ І-ІІІст.

• Переглядів: 466

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки, цього року свято випало на 21 травня. За традицією, у цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у найбільш пізнаваному елементі українського костюма — у вишиванці.

#VYSHYVANKADAY У ГЕРЦАЇВСЬКОМУ ДНЗ "ТЕРЕМОК"

• Переглядів: 393

Українська вишиванка славиться різноманітністю узорів і палітрою кольорів. Чарівна у своїй красі вона є українським оберегом, частиною культури, душею нашого народу.

День пам'яті та примирення в Молницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

• Переглядів: 472

8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

#VISHIVANKADAY2020 У ВЕЛИКОСІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.

• Переглядів: 437

Українську вишиванку часто називають кодом нації. Залежно від історичного регіону України деталі та тематика орнаменту вишиванок відрізняються. Тому за зашифрованими у ній символами можна визначити регіон походження її власника. Учні нашої школи вирішили організувати віртуальний флешмоб до #VishivankaDay