![в ОЗ Хряцьківський ліцей проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку еколого – патріотичну гру «Паросток»](https://rada.info/upload/users_files/21423970/819320c76432e309c7490dd8ee0c10f4.jpg)
в ОЗ Хряцьківський ліцей проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку еколого – патріотичну гру «Паросток»
![ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ](https://rada.info/upload/users_files/21423970/af692c32fa9767f4eb30329e8cb75e27.jpg)
ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
21 лютого 2021 року - Міжнародний день рідної мови. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови.
![ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ](https://rada.info/upload/users_files/21423970/cf46c10ab56e352d80295eba9929d537.jpg)
ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.
![День вишиванки 2020 у Герцаївській ЗОШ І-ІІІст.](https://scontent.fiev18-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/99068124_682116082608146_4556559237009899520_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=e5UCdeLno4kAX_IyGGA&_nc_ht=scontent.fiev18-1.fna&oh=123ff9821504e7d7b94028186163f068&oe=5EEDEDCC)
День вишиванки 2020 у Герцаївській ЗОШ І-ІІІст.
У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки, цього року свято випало на 21 травня. За традицією, у цей день всі охочі приходять на роботу або навчання у найбільш пізнаваному елементі українського костюма — у вишиванці.
![#VYSHYVANKADAY У ГЕРЦАЇВСЬКОМУ ДНЗ "ТЕРЕМОК"](https://rada.info/upload/users_files/21423970/b017bbfdae376a1fc5fe617e50944a63.jpg)
#VYSHYVANKADAY У ГЕРЦАЇВСЬКОМУ ДНЗ "ТЕРЕМОК"
Українська вишиванка славиться різноманітністю узорів і палітрою кольорів. Чарівна у своїй красі вона є українським оберегом, частиною культури, душею нашого народу.
![День пам'яті та примирення в Молницькій ЗОШ І-ІІІ ст.](https://rada.info/upload/users_files/21423970/4e86a4ab7c345478d8bff6359f04798c.jpg)
День пам'яті та примирення в Молницькій ЗОШ І-ІІІ ст.
8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.
![#VISHIVANKADAY2020 У ВЕЛИКОСІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.](https://rada.info/upload/users_files/21423970/c4d551dbd15b355630bf3b72da667ebb.jpg)
#VISHIVANKADAY2020 У ВЕЛИКОСІЛЬСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ.
Українську вишиванку часто називають кодом нації. Залежно від історичного регіону України деталі та тематика орнаменту вишиванок відрізняються. Тому за зашифрованими у ній символами можна визначити регіон походження її власника. Учні нашої школи вирішили організувати віртуальний флешмоб до #VishivankaDay
![УЧНІ ГЕРЦАЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО #ВИШИВАНКАDAY](https://rada.info/upload/users_files/21423970/892627c6e56d419ef9a1721ef56aec27.jpg)
УЧНІ ГЕРЦАЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО #ВИШИВАНКАDAY
Учні Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі вітають всіх із Всесвітнім днем вишиванки - днем чистої української краси!