ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2021 року - Міжнародний день рідної мови. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови.

В цей день на базі Великосільської ЗОШ І-ІІ ст. Герцаївської міської ради відбулося відзначення даного свята. Вчителями української мови був проведений  «диктант єдності». Також, під час перерв проводились різні конкурси, виступи, вікторини, проведено свято «О мово рідна, золота колиско!»  з метою виховання  в учнів любові до української мови, патріотизму, гордості за свою Батьківщину. Із уст дітей лунали українські пісні, поезії, притчі, легенди.  Пригадали тернистий шлях розвитку мови.

До проведення заходів долучилися і вчителі румунської мови та літератури. Організували гарні фотобутафорії, виступи про значення рідної мови в житті кожного, зацікавили учнів різними конкурсами та флешмобом.

Тож  актуальними і сьгодні є слова  Симоненка: «Без мови, без святості душі, без думки про завтрашній день немає громадянина». Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису