20 жовтня 2021 року з метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання в ОЗ Хряцьківський ліцей проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку еколого – патріотичну гру «Паросток».

Основними завданнями гри є: формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей, готовності до активної громадянської позиції та екологічної діяльності; розвиток пізнавального інтересу, логічного мислення; виховання громадянина, патріота України, бережливого і шанобливого ставлення до традицій українського народу.

У грі змагалися між собою команди 4 класів які пройшли маршрутом у формі квесту на території школи по зупинкам:

«Географічна» «Природнича», «Патріотична», «Екологічна» та «Берегиня».

Всі завдання були виконані вчасно і журі визначило переможців заходу. Ними стали наступні команди:

І місце – команда 9-го класу

ІІ місце – команда 10-Б класу

ІІІ місце – команда 11 класу,

ІV місце – команда 10-A класу

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасників за активну участь в еколого-патріотичній грі «Паросток».