ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГЕРЦАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІТАЄ ОСВІТЯН З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Шановні колеги!

За покликом серця ми з вами обрали благородну, потрібну, але дуже відповідальну професійну стезю - педагогічну. Вчити дітей - це не просто наша робота, це стиль життя. Адже ми дбаємо про учнів, як про рідних дочок і синів.

Бажаю вам, дорогі колеги, незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог!

З глибокою шаною та повагою,

начальник відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради Міну Павалакі

Dragi colegi!

Profesia de învățător îmbină în ea multă bunătate, atenție, grijă, înțelepciune și creativitate.

Munca unui profesor este imposibil de valorificat, căci presupune o cantitate infinită de dedicație și dragoste!

Fie ca dăruirea dvs. să fie răsplătită generos, fie ca generațiile de copii să fie dornice de informație și pline de ambiții sănătoase!

Succese în toate!

Павалакі Міну Мінович

• Переглядів: 950

Павалакі Міну Мінович народився 22.05.1989 року в селі Тернавка, Герцаївського району, Чернівецької області. Громадянин України з 1991 року.