Податківці запрошують буковинців взяти участь у «Дні відкритого спілкування»
19 березня 2021р. з 09 години до 12 години в усіх державних податкових інспекціях Головного управління ДПС у Чернівецькій області буде проведено сеанси телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року – терміни та особливості.
За словами начальника податкової служби області Віталія Шпака, ініціатора проведення цього заходу, ключовий меседж – це інформування громадськості про важливість декларування доходів та надання кваліфікованих податкових консультацій ймовірним декларантам.
Податківці налаштовані на діалог з жителями області, громадськими активістами та представниками ЗМІ – телефонуйте під час проведення «гарячої лінії» (19.03.2021р.) фахівцям податкової служби або розміщуйте запитання під публікацією у Фейсбуці на сторінці ДПС у Чернівецькій області.
Номери телефонів за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/457856.html