Герцаївська територіальна громада долучилась до акції "Масштабне озеленення України"

Фото без описуФото без описуФото без опису

В ці жовтневі дні в населених пунктах Герцаївської територіальної громади тривають екологічні акції по збереженню та відтворенню лісового фонду в рамках амбітної екологічної ініціативи Президента України "Масштабне заліснення України". Ініціативою передбачено за 10 років збільшити площі українських лісів на один мільйон гектарів.

Ініціативу активно підтримали учнівська молодь, представники місцевого самоврядування, місцеві депутати, громадські та політичні організації тощо. Вони спільно з лісівниками ДП "Герцаївське Держспецлісництво АПК" та Тернавського лісництва, в ці дні заліснюють нові території молодими саджанцами дерев.

Зокрема, в с. Молниця за ініціативи та  сприяння ДП "Герцаївське держспецлісництво АПК", сьогодні було висаджено сотні саджанців червоного дуба. А учні Куликівської гімназії спільно з лісничими Тернавського лісництва озеленили територію гімназії декоративними кущами та засадили ділянку біля лісу саджанцами молодого дуба.

Акція триває.