В міськраді провели тренінг з питань надання психосоціальної допомоги у громаді

Про механізми ефективної взаємодії під час надання психосоціальної допомоги у громаді йшлося на тренінгу для посадовців, освітян, старост та спеціалістів соціальної сфери Герцаївської громади.

♻️Захід ініціювали та провели представники благодійного фонду «Право на захист» в рамках проєкту «Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

В ході навчання, що проходило переважно у формі практичних вправ, роботи в групах, відпрацювання практичних навичок роботи з людьми, учасники тренінгу засвоїли корисні знання про те,

✅ як розпізнати моделі поведінки людей під час страждань та скористатися механізмами захисту;

✅що необхідно для розбудови діалогового процесу під час надання психосоціальної допомоги;

✅які існують комунікативні навички та техніки, необхідні для налагодження порозуміння та взаємодії під час діалогу та інш.

Таким чином, учасники заходу поглибили свій рівень знань про якісні механізми взаємодії в громаді, побудови діалогу, підвищили рівень володіння навичками спілкування з людьми, зокрема з тими, що постраждали від війни.