Підведення підсумків роботи підрозділів пробації у Чернівецькій області за 5 місяців 2023 року

Фото без опису Фото без опису

24 травня 2023 року під головуванням начальника філії Центру пробації у Чернівецькій області Руслана Кувіли, була проведена розширена нарада із керівниками структурних підрозділів філії з метою підведення підсумків роботи за 5 місяців 2023 року.

В режимі онлайн, у нараді також взяв участь заступник директора Державної установи «Центр пробації» Віктор Васюк.

Розпочато нараду було із вшанування пам'яті полеглих у російсько-українській війні хвилиною мовчання.

В ході наради присутніх проінформовано про основні показники службової діяльності уповноважених органів з питань пробації за звітній період, обговорено актуальні питання щодо наповнення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, основні та нагальні питання під час реалізації наглядової, досудової пробації, виконання покарання у виді штрафу, а також виконання адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт.

Заступник начальника філії Богдан Громик наголосив на неухильному дотриманні вимог Порядку застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» та врегулювання конфлікту інтересів.

Обговорювались нагальні питання, які виникають у працівників підрозділів під час виконання судових рішень.

Працівниками філії окремо обговорено стан організації роботи з органами місцевого самоврядування та територіальними громадами щодо затвердження цільових програм з підтримки службової діяльності органів пробації та виділення відповідного фінансування.

Також звернуто увагу начальників органів пробації області на напрямку реалізації пенітенціарної пробації, посилання роботи щодо залучення та організації діяльності волонтерів пробації. стан висвітлення у ЗМІ та мережі Інтернет інформації про діяльність органів пробації Чернівецької області.

У ході наради, наголошено також на кадровому забезпеченні та проходження навчання роботі з Єдиним державним реєстром засуджених та осіб, взятих під варту, питаннях цивільного захисту, мобілізаційної роботи та з питань охорони праці.

Начальником філії наголошено на важливості дотримання співробітниками виконавчої дисципліни та нормативно-правових актів при виконанні кримінальних покарань, не повязаних з позбавленням волі та адміністративних стягнень. Акцентував увагу щодо налогодження взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими та благодійними організаціями.

Під час наради, керівники підрозділів отримували відповіді на запитання та обмінювались досвідом напрацювань та позитивних результатів з окреслених нарадою питань.

Керівництвом підведено підсумки наради та поставлено пріоритетні завдання на 2 півріччя 2023 року, а також надано принципову оцінку діяльності підрозділів пробації, відмічено ті підрозділи, які досягли позитивних результатів, та акцентовано увагу на подальшому вирішенні проблемних питань.

За сумлінне ставлення до покладених обовязків та високі показники у службовій діяльності начальника Дністровського районного сектору  1 було відзначено подякою.