Змагаються юні футболісти ліцеїв Герцаївської міської ради

Фото без опису Фото без описуФото без опису

22.05.2024 р відбулись змагання з міні-футболу (юнаки 7-9 кл.) серед ЗЗСО Герцаївської громади в м. Герца на штучному майданчику.   В цих змаганнях прийняли участь 8 команд, які змагалися за перемогу.

В результаті захоплюючих ігор, чемпіонами громади стали юнаки Молницького ліцею (вчитель фізичної культури Алукі Геннадій), друге місце посіла команда юнаків Герцаївського ліцею №1(вчителі фізичної культури Михайло Асанді та Георгій Тинку). Третє місце зайняли юнаки Могилівської гімназії (вчитель фізичної культури Юліан Алазароае). Четверте місце зайняли юнаки Куликівської гімназії (вчитель фізичної культури Павло Шутік). П’яте та шосте місця дістались юнакам Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі та Підвальнянської  гімназії (вчителі фізичної культури Аміхалакіой В’ячеслав та Албу Дмитро). Сьоме та восьме місця зайняли юнаки Великосільської гімназії та Дяківецької гімназії (вчителі фізичної культури  Помпаш Михайло та Тутунару Віталій.  Команди-призери були нагороджені грамотами Герцаївського відділу освіти, молоді та спорту. Змагання були проведені дирекцією Герцаївської ДЮСШ «Олімп».

Директор ДЮСШ «Олімп»                           Г.Ф.Тинку