Про скликання сесії

ПОВІДОМЛЕННЯ

06.06.2024 року о 10.00 годині, в  приміщенні міської ради (вул. Шевченка №9, м. Герца), відбудеться засідання 24-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради з  порядком денним (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №87-р від 29.05.2024 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про початок повноважень депутата Герцаївської  міської ради.

2.Про включення новообраного депутата до складу постійної комісії Герцаївської міської ради.

3. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Герцаївської міської ради.

4. Звіт про виконання бюджету Герцаївської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

5. Про затвердження Програми профілактики правопорушень Герцаївської міської територіальної громади на 2024 - 2026 роки.

6. Про внесення змін до бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2024 рік.

7. Про створення юридичної особи – виконавчого комітету Герцаївської міської ради.

8. Про розгляд заяви гр. Райляну С.І. щодо надання матеріальної допомоги в зв’язку з пожежею в житловому будинку.

9. Земельні питання:

9.1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що відводиться в оренду  АТ «Чернівціобленерго».

9.2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду  АТ «Чернівціобленерго».

9.3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування об’єктів охорони здоров’я під розміщення амбулаторії в с. Тернавка Чернівецького району Чернівецької області.

9.4. Про надання права міському голові погодити межі (згідно заяв: Сувейке І.Д.)

9.5. Про внесення змін до раніш прийнятих рішень  (згідно заяв: старости Байраківського старостинського округу №4, Танас М.К., Караушу Д.І., Кіріла В.П., Казаку Г.П., Аштефкулесє М.К., Гечу К.Г.).

9.6. Про скасування рішення Герцаївської міської ради (згідно заяви Кожокару І.М.)

9.7. Про надання дозволу на розробку детального плану території (згідно заяв: Костя М.А.).

9.8. Про затвердження детального плану території (згідно заяв: Асіміонесе Р.М.).

9.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності і реєстрація права комунальної власності (згідно виготовлених проектів).

9.10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (згідно заяв: Абутнаріца Г.Д., Івоняк Т.Д., Козма М.Х., Рипта Д.М., Кілару Д.І., Черкун О.Д., Апатрашоає В.В., падурару Л.В., Бежінару М.М., Решітник М.С.)

9.11. Про   затвердження    технічної    документації із  землеустрою,     щодо     встановлення меж земельних часток(паю) в натурі (на місцевості),  та виділення її громадянам (згідно заяв: Попеску П.А., Лупу О.А., Кіцук В.П., Чоботару Д.Д., Пупаза М.М., Вієру І.В.,Адокій С.П., Савенюк В.М., Кобаскі Д.Д., Нікульча О.К.).

9.12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення меж  земельних ділянок  в натурі/ передача у власність під житловим будинком, для ведення ОСГ (згідно заяв: Апакіце Г.В., Биндю К.П., Костинян Л.П., Єрмаков В.М., Остафій А.І., Акостакіоає В.В., Чолан О.К., Жакут Ф.П., Капре В.І., Капре Г.Г., Танас М.К., Крупнік О.М., Мунтян М.М., Аірінєй Г.Г., Караушу А.М., Хаснаш Ф.Ф., Постевка Г.М., Аштефкулесє М.К.).

9.13. Про продаж земельних ділянок (згідно заяв: Єнакаке А.Ю., Єнакаке Д.Ю.)

9.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення (згідно заяв: Борисевич О.І., Тудос А.О.).

9.15. Про передачу в оренду під будівлями (згідно заяв: Гончар Г.М., Пушкашу І.І.).

9.16. Про надання дозволу на проведення інвентаризації щодо відведення земельної ділянки в оренду під будівлями (згідно заяв: Санду О.В., Ігнатюк Д.Д., Кілару Г.Г., Мигаєсі Т.С., Подлесна Н.О.)

9.17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду під будівлями (згідно заяв: Аіріній К.М., Караушу А.С., Пушкашу А.Г., ТОВ «Буковинський»)

9.18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (згідно заяв: Бомпа І.В., Мартін І.Г., Пензій М.Г., Кілару В.А., Каланча А.В., Апетрі Р.В., Апетрі А.В., Бідашку М.Д.,  Босович Г.М., Карабуш В.М., Асіміонесе Р.М., Чукля Г.В., Асеміонесє М.Д., Євгеній В.В.Аміхалакіоає Д.П., Лабовський М.М..)

Герцаївський міський голова                                        Василь СКРИПКАРУ