ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ВИСНОВКУ З ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАТИР ДІАНА АНДРОНІКІВНА інформує про те, що Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України видано Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Видобування піщано-гравійної сировини родовища Молниця, що розташоване у Герцаївській територіальній громаді Чернівецького району Чернівецької області, за 0,3 км на північний захід від с. Молниця, на правому схилі долини р. Прут». № 21/01-8783/1 від 25.09.2024 р. та Звіт про громадське обговорення № 21/01-8783/2 від 25.09.2024 р.

Звіт про громадське обговорення