Змагаються юні футболісти ліцеїв Герцаївської міської ради

09.10.2024 р відбулись  змагання з міні-футболу (юнаки 7-10 кл.) серед ліцеїв Герцаївської громади в м. Герца на штучному майданчику.   В цих змаганнях прийняли участь 5 команд, які змагалися за перемогу. В результаті захоплюючих ігор, чемпіонами громади стали юнаки  Герцаївського ліцею №1(вчителі фізичної культури Михайло Асанді та Георгій Тинку). Друге місце посіла команда юнаків Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі (вчитель фізичної культури В’ячеслав Аміхалакіой). Третє місце зайняли юнаки Молницького ліцею (вчитель фізичної культури Петров Іван Федорович). Четверте місце зайняли юнаки Байраківського ліцею (вчитель фізичної культури Михайло Караушу) та п’яте місце дісталось юнакам ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі (вчителі фізичної культури Маринич Олег, Федор Микола та Тутунару Віталій). Змагання були проведені дирекцією Герцаївської ДЮСШ «Олімп».

Директор ДЮСШ «Олімп»                           Г.Ф.Тинку