Інформація про розгляд інформаційних запитів у Герцаївській міській раді протягом І кварталу 2023 року

Інформація про розгляд інформаційних запитів

у Герцаївській міській раді  протягом І кварталу  2023 року

Впродовж І кварталу 2023 року робота із запитами на публічну інформацію у Герцаївській  міській раді була спрямована на забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні міської ради, створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Так, протягом І кварталу  2023 року  зареєстрований  1 інформаційний запит від  Благодійного фонду  «Право на захист» про  заклади, що надають соціальні послуги.Запит був розглянутий  згідно   частини першої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у п’ятиденний термін та про результати розгляду повідомлено запитувача  у електронній формі.

На сайті Герцаївської міської ради постійно оновлюється інформація про найактуальніші події в  ОТГ.

Забезпечення прозорості та відкритості діяльності Герцаївської міської ради є одним із основних напрямків, який знаходиться на постійному контролі.