Інформація про розгляд інформаційних запитів у Герцаївській міській раді протягом ІІ кварталу 2024 року

Інформація про розгляд інформаційних запитів

у Герцаївській міській раді  протягом ІІ  кварталу  2024 року

Впродовж ІІ кварталу 2024 року робота із запитами на публічну інформацію у Герцаївській  міській раді була спрямована на забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні міської ради, створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Так, протягом ІІ кварталу  2024 року надійшло  5  інформаційних запитів з наступних питань:

• БФ «Право на захист» з питань формування фонду житла;
  • ГО осіб з інвалідністю  «Fight for Right» про осіб з інвалідністю;
  • ГО «Мрія» про кількість УБД, що отримали земельні ділянки;
  • БФ «Право на захист» про систему оплати проїзду пільгової категорії громадян;
  • Інформаційно-консультативний жіночий центр про реалізацію Національного Плану дій «жінки.Мир.Безпека».

Відповідно до ч.4.ст 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», інформування на запит ГО «Мрія» про кількість УБД, що отримали земельні ділянки, було продовжено у зв’язку з опрацюванням великої кількості документів, із подальшим інформуванням у встановлені строки.

Решта   Запитів  була розглянута  згідно   частини першої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у п’ятиденний термін та про результати розгляду повідомлено запитувачів  у електронній формі.

На сайті Герцаївської міської ради постійно оновлюється інформація про найактуальніші події в  ОТГ.

Забезпечення прозорості та відкритості діяльності Герцаївської міської ради є одним із основних напрямків, який знаходиться на постійному контролі.