Посилання на відеозаписи засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань соціального  захисту, охорони здоров’я,  санітарного  нагляду, духовного відродження, освіти, культури, торгівлі та побутового  обслуговування

Посилання на відеозаписи засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, санітарного нагляду, духовного відродження, освіти, культури, торгівлі та побутового обслуговування

• Переглядів: 19

Посилання на відеозаписи засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань соціального  захисту, охорони здоров’я,  санітарного  нагляду, духовного відродження, освіти, культури, торгівлі та побутового  обслуговування від 22.08.2024 р.

Посилання на засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин від 22.08.2024

• Переглядів: 23

Посилання на засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин,охорони навколишнього природного середовища, містобудування, комунальної власності, приватизації, транспорту і зв'язку від 22.08.2024 р.

Посилання на відеозаписи засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань планування, фінансів, цін, бюджету.. від 21.08.2024 р.

• Переглядів: 23

Посилання на відеозаписи засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань планування, фінансів, цін, бюджету,  від 21.08.2024 р., регуляторної політики та транскордонного співробітництва від 21.08.2024 р.

Посилання на відеозаписи засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин від 20.08.2024 р.

• Переглядів: 18

Засідання постійної комісії Герцаївської міської ради з питань будівництва, архітектури, земельних відносин,охорони навколишнього природного середовища, містобудування, комунальної власності, приватизації, транспорту і зв'язку від 20.08.2024 р. (частина1)

Гід державних послуг. Банер