• Переглядів: 370

Відповідно до розпорядження Герцаївського міського голови Скрипкару В.В. від 15.10.2019 року за №119 - 18 жовтня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні Герцаївського районного Будинку культури відбудеться 14 сесія VII скликання Герцаївської міської ради з

Iluminarea strazilor in zona rurala este in centrul atentiei primariei comunei Herta

• Переглядів: 1483

Recent, în satul Movila s-au încheiat lucrarile de iluminare a strazilor. La ora actuala satul Movila este 90 la suta iluminat. Au ramas de iluminat câteva strazi laterale unde sunt case mai putine. Ultima faza a acestui proiect de iluminare s-a încheiat recent ?i a fost în valoare de 200 mii grivne. S-au instalat 55 de plafoane si 3 km de cablu. Proiectul s-a realizat datorita faptului ca satul Movila a devenit parte componenta a Comunei Herta si a fost finantat din initiativa primariei Herta din fondul subventiei de stat.

Право на виконання рішення суду

• Переглядів: 597

З метою реалізації кампанії «Я маю право на виконання рішення суду», що здійснюється в межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Герцаївське бюро правової допомоги надає роз’яснення та посилання на тематичний відеоролик «Путівник виконавчого провадження»

Гід державних послуг. Банер