Герцаївська команда “Форвард” достойно виступила на престижному футбольному турнірі у Волинській області

Фото без описуДнями в місті Ковель Волинської області пройшов один із наймасовіших футбольних турнірів в Україні: 4-й зимовий міжнародний дитячий фестиваль футболу -“Kovel Cup Time”.

В турнірі брали участь 32 команди 2010 р.н. з 10-ти областей України та Білорусі. Приємно що серед учасників цього турніру були юні футболісти команди “Форвард” Герца. Наші хлопці достойно боролися в кожній грі з суперниками з міст, які в рази більші за наш районний центр.

У підсумку команда “Форвард”  посіла почесне 15-е місце.

На закритті фестивалю кожна дитина та тренер (приймало участь біля 400 юних футболістів та їхні наставники) отримали медаль за участь, фотографії власної команди та солодкий подарунок.

Команда “Форвард” Герца дякує Герцаївський міський раді за надану фінансову допомогу для участі вцьому турнірі та батькам які постійно підтримають юних футболістів.