ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Герцаївської міської ради

засідання виконавчого комітету

Герцаївської міської ради 23.04.2019 р. об 11-00

1. Про висунення кандидатур на присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 10 хв.

2. Про уточнення (присвоєння) адрес об’єктам нерухомого майна згідно заяв.

Доповідає – Корчаковський І.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - до 20 хв.

3. Про укладення договору оренди приміщення з ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група».

Доповідає – Корчаковський І.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - до 5 хв.

4. Про надання дозволу на підключення до міської мережі з водопостачання.

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 5 хв.

5. Про зобов’язання суб’єктів господарювання в місті Герца щодо укладання з Герцаївським ВУЖКГ угоди на вивезення побутових відходів.

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 5 хв.

6. Про відкриття погосподарського номеру по Молницькому старостинському округу № 2.

7. Про надання дозволу на проведення зрубу дерев на території міської ради.

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 5 хв.

8. Про розгляд Програми соціально-економічного розвитку Герцаївської міської ради на 2019 – 2020 роки.

Доповідає – Бушку В.М., член виконкому, начальник відділу фінансів, економіки та інвестицій - до 10 хв.

9. Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт приміщень Герцаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів по вул. Асакі Г., 14 в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області.

10. Різне.