Герцаївські рятувальники нагадують правила пожежної безпеки під час Великодніх свят

Фото без описуЧерез декілька днів вже Великдень, під час якого у церквах проходитимуть святкові богослужіння. Люди масово відвідуватимуть храми, запалюватимуть пасхальні свічки, лампадки, а це, в свою чергу, вимагає особливо обережної поведінки вірян з вогнем, аби не допустити виникнення пожежі. Тому з метою попередження випадків загорань у культових спорудах під час Великодня рятувальники провели профілактичні бесіди із священиками та пасторами будинків молитви.

Працівники Герцаївського районного сектору відвідали релігійні установи району, де збирали керівників та домпоміжний персонал. Із присутніми рятувальники поспілкувалися на тему пожежної безпеки, пояснили, чим небезпечне виникнення пожежі в храмі. Вогнеборці вказали, що під час богослужінь у церквах завжди перебуває велика кількість людей, використовується відкритий вогонь, а в оздоблені та конструктивних елементах храму переважають легкозаймисті матеріали – дерево, тканини. Тому працівники Служби порятунку розказали та пояснили  священникам , пасторам та допоміжному персоналу, яких правил пожежної безпеки слід дотримуватись, щоб не допустити пожежі під час перебування в церквах та будинках молитви.

Також рятувальники провели інструктаж, як користуватися первинними засобами пожежогасіння.