Відповідно до розпорядження Герцаївського міського голови Скрипкару В.В. від 01.07.2019 року за №64, 11 липня 2019 року о 10.00 годині в приміщення Герцаївського районного Будинку культури відбудеться 12 сесія VII скликання Герцаївської міської ради з

ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.

2. Про затвердження Положення про резервний фонд Герцаївської міської ради.

3. Земельні питання.

3.1. Про затвердження землевпорядної документації, згідно заяв.

3.2. Про надання дозволу на розробку технічної документації/ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, згідно заяв.

3.3. Про позицію міської ради щодо виділення земельної ділянки за межами сіл, згідно заяв.

3.4. Про внесення змін до рішення міської ради №172-09/19 від 06.03.2019 р. «Про надання дозволу гр. Пелігач Д.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в м.Герца..»

3.5. Про надання дозволу ТОВ «Будкомпроект» на розробку проектно-кошторисної документації та будівництво волокно-оптичної лінії звязку.

3.6. Про припинення права користування земельною ділянкою, згідно заяв.

3.7. Інші листи та заяви.

4. Різне.

Герцаївський міський голова                                                                 В.Скрипкару