ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Герцаївської міської ради 09.07.2019 р. об 11-00

1. Про затвердження кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення із заміною світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій у с. Могилівка Герцаївської міської ради Герцаївського району Чернівецької області.

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 5 хв.

2. Про затвердження кошторисної документації на реконструкцію вуличного освітлення із заміною світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій у с. Лунка та Великосілля Герцаївської міської ради Герцаївського району Чернівецької області.

Доповідає – Скрипкару В.В., міський голова - до 5 хв.

3. Про уточнення (присвоєння) адрес об’єктам нерухомого майна згідно заяв.

Доповідає – Корчаковський І.В., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - до 10 хв.

4. Різне.