ФК Годинівка - Чемпіон Герцаївської міської ради з міні-футболу!

• 490

Х тур вирішував долю чемпіонства тому 5 березня центральними поєдинками були зустріч лідерів ФК Остриця 2 – ФК Годинівка.

Гра почалася зі швидких атак. Годинівка відкрила рахунок дуже швидко. Команда з Остриці не «була на себе схожа», грала дуже скуто і мляво (можливо через переживання). Футболісти Годинівки добре і якісно грали в обороні, і у другому таймі забили ще 3 рази встановивши фінальний рахунок 4:0 на свою користь.

Враховуючи результати 1 гри, матч ФК Герца – ФК Банчени мав статус визначення віце-чемпіона.

Команди почали гру досить спокійно, містяни відкрили рахунок з пенальті.

Потім ряд помилок призвело до того що команда з Банчен зібралася морально і фізично і  забила аж 3 голи га 10 хв..

Другий тайм команда з Герц почала з інтенсивних атак і один гол забили. За 5 хв. до закінчення гри банченці мали 100% момент забити 4 гол, але містян врятувала стійка,  і як буває у футболі «не забиваєш ти – забивають тобі». Герца зрівняла рахунок а 3 хв. до закінчення матчу.

Отже бойова нічия 3:3 і ФК Герца стала віце-чемпіоном.

11 Хряцька 10 0 1 9 19 61 -42 1

Бронзові медалі чемпіонату отримав ФК Остриця 2 (яка за день до Х туру отримала результати розгляду протесту проти гри з ФК Хряцька (6 тур рез. 1:1). За останніх грав футболіст який був не заявлений на чемпіонат. Тому ФК Хряцька отримала техн. поразку 3:0. За таке рішення проголосували 3 команди, 2 проти, 1 утрималась, 3 команди не з’явилися).

Отже, чемпіоном та золоті медалі отримав ФК Годинівка, віце-чемпіоном та срібні медалі отримав ФК Герца, Бронзові медалі і 3 місце ФК Остриця 2.