Пенсійний фонд повідомляє!

Увійти на вебпортал Пенсійного фонду тепер можна за допомогою банківської картки або за номером телефону

Отримати потрібну інформацію та послуги з пенсійного забезпечення стало ще простіше. Тепер авторизуватися/зареєструватися на вебпорталі Пенсійного фонду можна за допомогою банківської картки або за номером мобільного телефону*. Новий шлях доступу до усіх електронних послуг пенсійної служби відкриває інтегрована система електронної ідентифікації GOV ID через операторів електронної ідентифікації BankID та MobileID.

Як увійти на вебпортал за номером банківської картки можна дізнатись за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=DETA3aQYijQ&feature=emb_logo

* Скористатись способом входу на вебпортал за номером телефону можуть власники сімкарт, які містять цифровий електронний підпис. Послуга MobileID наразі доступна клієнтам трьох операторів мобільного зв’язку: Київстар, Vodafone та Lifecell.

Управління пенсійного фонду інформує | Немішаївська селищна рада

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області