У Молниці відкрили нову амбулаторію сімейної медицини

У рамках програми «Доступна Медицина», ініційованої Президентом України спільно з Мінрегіонбудом та Міністерством охорони здоров’я України та владою на місцях, інтенсивно реалізуються проекти з будівництва та реконструкцій сучасних амбулаторій у сільській місцевості.

Нещодавно в селі Молниця Герцаївської району відбулася визначна подія –  з ініціативи керівника Герцаївської міської громади проведено капітальний ремонт старої амбулаторії, обладнавши її під амбулаторію сучасної сімейної медицини. Майже півтора мільйона гривень і більше тьох місяців - стільки витратили, щоб переобладнати приміщення. В закладі повністю оновили систему вентиляції, мережі, замінили вікна, зробили сучасне освітлення та придбали нові меблі.

Для Молницької сільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини голова Герцаївської міської ради - Скрипкару Василь Васильович передав і автомобіль Renault Duster.

Основне завдання кожного сімейного лікаря – профілактика здоров’я своїх пацієнтів. Завдяки авто Renault Duster лікарі зможуть вчасно не лише надати медичну допомогу в разі такої потреби, але й проконсультувати та обстежити пацієнта, щоб попередити ускладнення чи захворювання.

Загалом службовий автомобіль допоможе значно скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості. Адже у медичного працівника відтепер є можливість дістатися до кожного жителя.