Інформує обласна служба зайнятості

  • 262

До відома жителів ОТГ!

У Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій

 

Станом на 2 листопада у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій. На 80 вакансій роботодавці пропонують зарплату понад 10 тис. грн.

Найвищу оплату 15 тис. грн пропонують на 13 вакансіях. Така оплата для теплотехніка, енергетика, помічника нотаріуса, швачок (6 вакансій), операторів верстатів з програмним керуванням (4 вакансії).

  • У Чернівецькій обласній службі зайнятості реєструється щодня від 700 до 800 вакансій. Ознайомитися з пропозиціями роботи можна на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості у розділі «Шукаю роботу», також на головній сторінці щодня оновлюється інформація у повідомленні «Шукаємо роботу разом», тут є можливість скачати повну базу вакансій,  у разі зацікавленості пропозицією роботи необхідно звернутися у найближчий центр зайнятості, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

14 тис. грн пропонують бухгалтеру, оператору друкарського устаткування, термообробникам швацьких виробів (3 вакансії) та прасувальникам (3 вакансії).

Від 10 до 13 тис. грн пропонують операторам телекомунікаційних послуг, електромеханікам з ліфтів, слюсарю-ремонтнику, верстатникам деревообробних верстатів, поліцейським (інспекторам) патрульної служби, інженеру-програмісту, модельєру-конструктору, шліфувальнику по дереву, електромонтажникам-схемникам, інженеру, менеджеру та технологу.

Вакансії із зарплатою від  8 до 10 тис. грн. -  монтерам колії, слюсарям аварійно-відбудовних робіт, головним бухгалтерам, начальнику млина, трактористу, державному аудитору, в'язальникам схемних джгутів, кабелів та шнурів, вчителям-дефектологам, виробникам блоків та панелей з цегли, садчикам, водіям автотранспортних засобів, менеджеру із зовнішньоекономічної діяльності.

На зарплату від мінімальної до 8 тис. грн шукають молодшу медичну сестру, рентгенолаборанта, контролерів енергонагляду, вихователів дошкільних навчальних закладів, кухарів, прибиральників територій, операторів котелень, двірників.