СЛОВА СПІВЧУТТЯ РОДИНІ ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ОЛЕНІ ПІЛІГАЧ

Колектив Герцаївської міської ради на чолі з міським головою, депутатський корпус, виконавчий комітет висловлює глибоке співчуття депутату Герцаївської міської ради Георгію Георгійовичу Пілігачу з приводу тяжкої втрати рідної людини - смерті дружини Олени…

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль. Висловлюємо найщиріші співчуття. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай добрий, світлий спомин про Олену Георгіївну Пілігач назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!