Повідомлення про скликання 2-ї сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до розпорядження Герцаївського міського голови Василя Скрипкару від 15.01.2021 року за №10  27 січня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Будинку культури (вул. Нікіфора В., №8, м. Герца) відбудеться 2-а сесія VIII скликання Герцаївської міської ради з

ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

1. Про початок повноважень депутата Герцаївської  міської ради.

2. Про включення новообраного депутата до складу постійної комісії Герцаївської міської ради.

3. Про звернення депутатів Герцаївської міської ради до КМ України щодо зниження тарифів на комунальні послуги (газ, електроенергію).

4. Про затвердження  на  посаду  старост.

5. Про затвердження  складу виконавчого комітету Герцаївської міської ради.

6. Про внесення змін до структури Герцаївської міської ради.

7. Про затвердження Статутів, Положень комунальних підприємств, установ і закладів, розташованих на території Герцаївської міської ради.

8. Про затвердження Передавального акту щодо прийому-передачі майна, активів, зобов’язань Петрашівської, Байраківської, Хряцьківської, Тернавської та Куликівської сільських рад.

9. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг.

10. Про затвердження посадового окладу директора-головного лікаря КНП «Герцаївський центр ПМСД»

11. Про передачу в користування(оренду) нерухомого майна КНП «Герцаївська міська лікарня».

12. Земельні питання, згідно заяв.

13. Різне (Інші листи та заяви).

Герцаївський міський голова                                                      Василь СКРИПКАРУ