Повідомлення про скликання 3-ї сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до розпорядження Герцаївського міського голови Василя Скрипкару за  №37від 22.02.2021 року  03 березня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Будинку культури (вул. Нікіфора В., №8, м. Герца) відбудеться 3-а сесія VIII скликання Герцаївської міської ради з

ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

1. Про початок повноважень депутата Герцаївської  міської ради.

2. Про включення новообраного депутата до складу постійної комісії Герцаївської міської ради.

3. Про внесення змін до бюджету міської ради.

4. Про внесення доповнень до персонального складу виконавчого комітету Герцаївської міської ради.

5. Про внесення змін до структури Герцаївської міської ради.

6. Про  затвердження Плану діяльності  з підготовки  проектів  регуляторних  актів на 2021 рік.

7. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Герцаївської міської ради (ОТГ) на 2021 рік.

8. Про Затвердження Програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Герцаївської міської ради на 2021-2022 роки

9. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад щодо створення спільного органу управління (відділу містобудування та архітектури)  Герцаївської міської ради та Острицької сільської ради.

10. Про розгляд колективної заяви щодо створення комунального господарства для обслуговування газових мереж.

11. Земельні питання, згідно заяв.

Герцаївський міський голова                                                      Василь СКРИПКАРУ