Повідомлення про скликання 3-ї сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до розпорядження Герцаївського міського голови Василя Скрипкару за №61 від 05.04.2021 року   15 квітня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Будинку культури (вул. Нікіфора В., №8, м. Герца) відбудеться 3-а сесія VIII скликання Герцаївської міської ради з

ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

1. Про початок повноважень депутата Герцаївської  міської ради.

2. Про внесення змін до складу постійної комісії міської ради.

3. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік.

4. Про внесення змін до бюджету міської ради на 2021 рік.

5. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Герцаївської міської ради (ОТГ) на 2021 рік.

6. Про затвердження Положення про тендерний комітет Герцаївської міської ради, та його персонального складу.

7. Про внесення доповнень до персонального складу виконавчого комітету

Герцаївської міської ради.

8. Про внесення змін до структури Герцаївської міської ради.

9. Про затвердження положень про відділи, сектора міської ради.

10. Про призначення Платонова Олександра Юрійовича на посаду директора Центру надання соціальних послуг Герцаївської міської ради (за результатами конкурсного відбору).

11. Про призначення Марку Анжели Михайлівни на посаду директора комунального закладу публічної бібліотеки імені Георгія Асакі Герцаївської міської ради (за результатами конкурсного відбору).

12. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  Герцаївської міської ради.

13.  Про затвердження положення про відділ освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради (у новій редакції).

14. Про  затвердження Плану діяльності  з підготовки  проектів  регуляторних  актів на 2021 рік.

15. Про Затвердження Програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Герцаївської міської ради на 2021-2022 роки.

16.Про внесення змін до Герцаївської міської Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради №14-01/20 від 23.12.2020 року.

17. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад щодо створення спільного органу управління (відділу містобудування та архітектури)  Герцаївської міської ради та Острицької сільської ради.

18.Про передачу виконавчому комітету Герцаївської міської ради здійснення повноважень щодо управління майном, яке належить до комунальної власності Герцаївської міської ради.

19. Земельні питання, згідно заяв.

Герцаївський міський голова                                                     Василь СКРИПКАРУ