Повідомлення про скликання 23 сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

18.04.2024 року о 10.00 годині, в  приміщенні міської ради (вул. Шевченка №9, м. Герца), відбудеться засідання 23-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради з  порядком денним (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №60-р від 08.04.2024 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звітів про виконання програм:

1.1. Комплексна програма забезпечення проведення заходів територіальної оборони на території Герцаївської міської ради та підтримки діяльності військових частин (установ) Чернівецького гарнізону та інших військових частин, які знаходяться на території Чернівецької області на 2022-2023 роки.

1.2. Програма надання поворотної фінансової допомоги (резервних коштів), що виплачується патронатним вихователям до моменту отримання  державної  соціальної допомоги на 2022-2025 роки Герцаївської міської ради.

1.3. Програма охорони навколишнього природного середовища на території Герцаївської міської ради на 2021-2023 роки.

1.4. Програма розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Герцаївської територіальної громади на 2023-2025 роки, за 2023 рік.

1.5. Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Герцаївської міської територіальної громади за 2023 рік.

3. Про затвердження Бюджетного регламенту Герцаївської міської територіальної громади.

4. Про внесення змін до бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2024 рік.

5. Про надання згоди на прийняття із державної власності від 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області у комунальну власність Герцаївської міської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області автомобіля спеціального пожежного-С АЦ-40(432921)-63Б.02.

6. Земельні питання:

6.1. Про розгляд листа Чернівецького ОО УЦ ХВ щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою з послідуючою передачею в постійне користування власнику будівлі.

6.2. Про надання дозволу АТ «Чернівціобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

6.3. Про надання права міському голові погодити межі (згідно заяв: Мамедова М.,         Фалат М.К.)

6.4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (згідно заяв: Апатрашоає А.М., Кілару І.В., Урдяну О.Д., Григоре Є.М., Платаш М.І., Шотропа А.А., Кіцук В.П., Гріб О.В., Адокій С.П., Гаїнуца В.В.,   Павел Л.К., Орфанеску Г.К., Аміхалакіоає К.А.

6.5. Про   затвердження    технічної    документації із  землеустрою,     щодо     встановлення меж земельних часток(паю) в натурі (на місцевості),  та виділення її громадянам (згідно заяв: Вієру Ю.М., Кудрик М.І., Каламанчук Д.Д., Бирзу А.І., Апакіца Р.І., Заіць Ф.В., Штефан В.Д.,  Лішман С.В., Асіміонесє Р.Д., Акостакіой В.В., Павел Л.К., Скріпкару І.Т., Мафтей І.І., Паштіка В.А., Дам’ян Ю.М., Биндю Р.Х.,

6.6. Про внесення змін до раніш прийнятих рішень  (згідно заяв: Барла І.П., Капре В.І., Кілару К.К., Кіріке М.В., Гафу С.Ф., Александров М.І., Саранчу Г.І., Акірі М.М., Герцану Д.П., Прикоб І.Г., Павел К.І., Азоіцей П.Г., Мурару В.І., Мітокан П.Г., Хриор А.І., Кріган М.М.,     Чобану Т.П.,  Атимофоає М.М., Русу В.П.).

6.7. Про надання дозволу на розробку детального плану території (згідно заяв: Криган В.К., Мідвідь В.П.).

6.8. Про припинення права користування земельною ділянкою (згідно заяв: Саранчук Д.Г.).

6.9. Про погодження зміни меж земельної ділянки (згідно заяв: Жар М.М., Жар М.М.).

6.10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення меж  земельних ділянок  в натурі/ передача у власність під житловим будинком, для ведення ОСГ (згідно заяв: Мелінті А.І., Чукля О.І., Постевка М.Г., Гантюк Д.Д., Русу С.І., Раклару М.М.,            Аштефкулесе М.М., Ону М.В., Кожокару І.М., Карабуш Л.Т., Фалат М.К., Ілій М.В., Кілару С.Д., Штефан В.М., Азоіцей П.Г., Кілару К.К., Атимофоає М.М., Хриор А.І., Бурла І.П., Гафу С.Ф.,  Акірі М.М., Павел К.І., Азоіцей П.Г.,Герцану Д.П., Манолаке К.П., Александров М.І., Саранчу Г.І., Прикоб І.Г.)

6.11. Про продаж земельних ділянок (згідно заяв: Глибочану Г.І., Даскал С.О., Агратіна В.Р., Петровська А.В., Панциру К.Г., Гаїна М.В., Йордакий В.Г., Гаінуца Г.І.)

6.12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (згідно заяв: Бомпа І.В., Мартін І.Г., Пензій М.Г., Каланча А.В.,            Лабовський М.М., Апетрі Р.В., Апетрі А.В., Босович Г.М., Бідашку М.Д., Карабуш В.М., Асіміонесе Р.М., Чукля Г.В., Пушкашу А.Г., ТОВ «Буковинський», Танас М.К. ).

6.13. Про передачу в оренду під будівлями (згідно заяв: Шугані С.Ф.).

7. Розгляд заяви щодо складання повноважень депутата міської ради (Геїне Я.Д.,    Дорофтей В.В.)

Герцаївський міський голова                                        Василь СКРИПКАРУ