Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища) проекту «Детальний план території для будівництва станції технічного обслуговування

  • 193

 

 

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

    Детальний план території для будівництва станції технічного обслуговування автомобілів та магазину на земельних ділянках загальною площею 0.0911 га по вул. Центральна в м. Герца Чернівецького району

Чернівецької області.

    Мета ДПТ: уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами, визначення містобудівних умов та обмежень, обгрунтування можливості розміщення станції технічного обслуговування автомобілів та магазину.

    За функціональним призначенням територія, щодо якої здійснюється детальне планування відноситься до території громадського призначення. Відповідно до рішень, прийнятих при розробленні ДПТ, проектом передбачається розміщення станції технічного обслуговування автомобілів на 5 постів та магазину торговельною площею 40 м2.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

   Герцаївська міська рада Чернівецького району Чернівецької області

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури:

    Громадське обговорення починається з 11-го червня 2021 року і триватиме по 10-те липня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

    Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

    Громадські слухання відбудуться 14 липня 2021 року об 10:00 год. в приміщенні Герцаївської міської ради за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, м. Герца, вул. Георгія Асакі, буд. 9

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

    Ознайомитись з проектом детального плану території та розділом «Охорона навколишнього  природного  середовища», який розробляється у складі проекту  містобудівної   документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна у приміщенні Герцаївської міської ради за адресою: Георгія Асакі, 9, м. Герца,  з понеділка по п’ятницю - з 09.00  год. до 17.00 год. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на веб-сайті Герцаївської міської ради - http://gercaivska.gromada.org.ua/.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

    Герцаївська міська рада Чернівецької області. Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 60500, Чернівецька область, Чернівецький район, м. Герца, вул. Георгія Асакі, буд. 9.

    Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 11-го червня 2021 року по 10-те липня 2021 року.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

    Проведення транскордонних консультацій не потребує.

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар