ГЕРЦАЇВСЬКА   МІСЬКА    РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ      ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

7  сесія  VІІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я   №_____-07/21

19 липня 2021 року                                                                       м. Герца

Про    затвердження      проекту    землеустрою    щодо

відведення  земельних  ділянок   комунальної  власності

зі  зміною   цільового   призначення   із  земель запасу   в

землі  для організації  громадських пасовищ  за межами

с. Молниця Чернівецького району, Чернівецької області

Відповідно до п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 20, п.24 розділу Х «Перехідні положення» Земельного Кодексу України, розглянувши  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності зі зміною цільового призначення із земель запасу в землі для організації громадських пасовищ за межами с. Молниця, розроблених на підставі рішення Герцаївської міської ради за  №474-06/21 від 14.07.2021 р., Герцаївська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проекти землеустрою, розроблені ТОВ Глобус КО щодо відведення земельних ділянок комунальної власності зі зміною цільового призначення із 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на 18.00 (Землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування) для організації громадських пасовищ. Земельні ділянки розташовані за межами с. Молниця, Чернівецького району Чернівецької області.

2. Змінити цільове призначення земельних ділянок із 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на 18.00 (Землі загального користування (землі будь-якої категорії, які використовуються як майдани, вулиці, проїзди, шляхи, громадські пасовища, сіножаті, набережні, пляжі, парки, зелені зони, сквери, бульвари, водні об'єкти загального користування, а також інші землі, якщо рішенням відповідного органу державної влади чи місцевого самоврядування їх віднесено до земель загального користування)  для організації громадських пасовищ:

- площею 21,2517  га –  за межами села Молниця, Чернівецького району Чернівецької області, кадастровий номер – 7320783500:01:001:0446;

- площею 10.4367  га –  за межами села Молниця, Чернівецького району Чернівецької області, кадастровий номер – 7320783500:01:001:0445;

- площею 15.8895  га –  за межами села Молниця, Чернівецького району Чернівецької області, кадастровий номер – 7320783500:01:004:0264;

- площею 2.1523 га за межами села Молниця, Чернівецького району Чернівецької області, кадастровий номер – 7320783500:01:002:0159.

3. Уповноважити міського голову Скрипкару Василя Васильовича:

3.1. В установленому Законом порядку, отримати витяг з Державного земельного кадастру на земельні ділянки щодо зміни цільового призначення земельних ділянок, відповідно до п.2 даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Секретар міської ради                                                             Нонна БОДАЙКУ