Повідомлення про скликання 10-ї сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

23.09.2021 року о 10.00 годині, в  сесійній залі (вул. Шевченка, №9,           м. Герца), відбудеться засідання 10-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №158 від 13.09.2021 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2021 рік.

2. Про внесення змін до Програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Герцаївської міської ради на 2021 – 2022 роки, затвердженої рішенням міської ради за №136 від 15.04.2021 року.

3. Про утворення старостинських округів на території Герцаївської міської ради.

4.Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення щодо кандидатур на посаду старости відповідного старостинського округу Герцаївської міської  ради.

5. Про призначення керівників комунальних установ Герцаївської міської ради:

5.1. Про призначення Русу Івана Ауреловича на посаду директора  комунального закладу «Герцаївська музична школа імені Чіпріана Порумбеску Герцаївської міської ради» (за результатами конкурсного відбору);

5.2. Про призначення  Постевки Северина Георгійовича на  посаду директора  комунального закладу «Байраківська музична школа Герцаївської міської ради» (за результатами конкурсного відбору);

5.3. Про призначення Соніка Дмитра Дмитровича на посаду директора  комунального  закладу «Герцаївська художня школа імені Артура Верони Герцаївської міської ради» (за результатами конкурсного відбору).

6. Про зняття з балансу Герцаївської міської ради автомобіля «Опель Комбо» та передача його на баланс НП «Герцаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Герцаївської міської ради.

7. Земельні питання, згідно заяв