Робота на Буковині: найбільші зарплати роботодавці пропонують у сільському господарстві

  • 176

Станом на 15 вересня 2021 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано 896 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис.грн. На 120 пропозицій роботи працедавці пропонують оплату понад 10 тис. Найбільшу заробітну плату  роботодавці пропонують на 4 вакансії.

  • Середній розмір заробітної плати по всіх вакансіях, які з початку року подали до служби зайнятості роботодавці,  склав 7549 грн, в той час як у минулому році цей показник складав 6260 грн, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

На зарплату 27 тис.грн роботодавці шукають водія автотранспортних засобів із категорією С та знаннями будови і правил експлуатації транспортних засобів для перевезення вантажу; тракториста, який має знання та навички експлуатації трактора, знайомий із системою технічного обслуговування машино-тракторного парку, може усунути  ознаки основних несправностей. Таку ж оплату праці пропонують трактористу-машиністу сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва для збору буряка та машиністу екскаватора одноковшового для виконання сільськогосподарських робіт.

20 тис.грн пропонують на 4 вакансії, зокрема, керівнику регіонального структурного підрозділу, який має досвід роботи в сфері кредитування, вміє організувати роботу та укомплектувати команду. Двом трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва із посвідченням тракториста-машиніста категорії А2, для виконання сільськогосподарських робіт з можливістю ремонту техніки, а також електрозварнику ручного зварювання.

На 19 тис.грн шукають майстра цеху, на 18 тис.грн - завідувача аптеки, на 15 тис.грн - слюсаря-інструментальника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, водія автотранспортних засобів, економіста, електрогазозварника.

Від 12 до 14 тис.грн пропонують слюсарю з механоскладальних робіт, слюсарю-електрику з ремонту електроустаткування, агенту торговельному, електрогазозварнику, електромеханіку з ліфтів, обвалювальнику м'яса, монтеру із захисту підземних трубопроводів від корозії, майстру з ремонту, машиністу екскаватора, машиністу автогрейдера, провізору, столяру, верстатникам деревообробних верстатів та машиністу крана.

 

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості