Привітання міського голови з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва

Герцаївської територіальної громади!

Щиро вітаю з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі! Ваша нива встелена здобутками й творчими досягненнями. Щиро дякую кожному із вас за працю, збереження і примноження джерел духовності і краси.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово були оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Виступи аматорських колективів Герцаївщини завжди вирізнялись своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, родинного затишку,  благополуччя, особистого щастя та нових творчих здобутків. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Герцаївський міський голова

Василь СКРИПКАРУ