Відбудеться засідання 11 сесії Герцаївської міської ради VIII скликання

ПОВІДОМЛЕННЯ

24.11.2021 року о 10.00 годині, в  сесійній залі (вул. Шевченка, №9,  м. Герца), відбудеться засідання 11-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №209 від 12.11.2021 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9-ть місяців 2021 року.

2. Про внесення змін до бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2021 рік.

3. Про внесення змін до структури Герцаївської міської ради, та установ, що фінансуються з бюджету міської ради.

4. Про  затвердження Плану діяльності   з підготовки  проектів  регуляторних     актів на 2023 рік.

5. Про затвердження  Статуту комунального  закладу «Герцаївська художня школа імені Артура Верони Герцаївської міської ради» (нова редакція).

6. Земельні питання, згідно заяв