Триває спартакіада школярів Герцаївської територіальної громади

Продовжуються змагання  2 – ої спартакіади школярів закладів освіти Герцаївської територіальної громади.

17.11.2021 року на базі ОЗ Тернавський ліцей ім. В.Богря  відбулись змагання серед дівчат 9-11 класів  з волейболу. Прийняли участь команди Хряцьківського ліцею, Мольницького ліцею, Герцаївського ліцею ім.Г.Асакі та ОЗ Тернавський ліцей ім. В.Богря. В результаті напруженої та зацікавленої боротьби місця розподілились наступним чином:

І місце -  Молницький ліцей (вчителі ф/к Кіріяк В.В., Алукі Г.В. та тренер ДЮСШ «Олімп» Петров І.Ф.);

ІІ місце –– Герцаївський ліцей ім. Г.Асакі ( вчитель фізичної культури  Аміхалакіой В.А.);

ІІІ місце -  ОЗ Тернавський ліцей ім. В.Богря (вчитель ф/к Федор М.Г.).

ІV місце -  Хряцьківський ліцей (вчитель фізичної культури Танасеску А.Ю.).

Директор ДЮСШ «Олімп»

Георгій ТИНКУ