Відбулось засідання 12 сесії Герцаївської міської ради VIII скликання

Фото без опису Фото без опису

Палкі дискусії, пошук компромісів, непрості рішення та спільне вироблення стратегічних напрямів розвитку Герцаївської громади на наступний рік- такою була  12 сесія Герцаївської міської ради VIII скликання.

??В результаті плідної роботи, депутати більшістю голосів прийняли вкрай важливі рішення, без яких неможливе стабільне функціонування та розвиток ключових сфер та галузей життєдіяльності громади.

Серед таких:

???????? прийняття бюджету Герцаївської тергромади на 2022 рік;

????затвердження Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік;

????внесення змін до бюджету громади на поточний рік;

????внесення змін до структури міської ради та підпорядкованих їй установ;

????створення на базі закладів культури громади Центру культурних послуг (зі збереженням існуючої мережі закладів культури);

????внесення змін до Статуту Герцаївського ВУЖКГ та оголошення конкурсу на зайняття посади директора КП з благоустрою та надання комунальних послуг міської ради.

Крім того, на сесії затвердили план роботи міської ради, графік проведення сесій, умови оплати праці міського голови, погодили програми розвитку та фінансові плани первинної та вторинної ланок медицини громади тощо.