Щодо оздоровчої кампанії 2022 року

Відділ з питань соціального захисту та допомоги населенню Герцаївської міської ради продовжує прийом заяв на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (віком від 7 до 17 років включно), в державних підприємствах України «Український дитячий центр «Молода гвардія» та  «Міжнародний дитячий центр «Артек», дитячий  табір відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята», табір відпочинку «Артек-Прикарпаття. Трускавець»  які функціонують протягом року. Ці підприємства є дитячими закладами оздоровлення, в яких діти беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

З метою створення банку даних дітей пільгових категорій та які бажають оздоровитися у 2022 році запрошуємо батьків або осіб, що їх замінюють для написання заяв до відділу з питань соціального захисту та допомоги населенню Герцаївської міської ради за адресою: м. Герца, вул. Шт. Великого, 4, каб. № 2.