Сьогодні відбулось сесійне засідання 13 сесії Герцаївської міської ради 8 скликання

  • 238

  

  

В міській раді сьогодні провели 13 сесію Герцаївської міської ради 8 скликання. В результаті багаточасової плідної роботи та конструктивних дискусій депутати прийняли цілий ряд важливих для територіальної громади рішень.

Зокрема, на сесії внесли зміни до бюджету громади, прийняли рішення щодо оновлення генерального плану міста Герца та розробки історико-архітектурного опорного плану міста Герца, затвердили перелік об’єктів комунальної власності Герцаївської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу, затвердили Положення про філії навчальних закладів громади, внесли зміни до Статуту КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Герцаївської міської ради" та інші. Крім того депутати призначили Апетроає Андрія Костянтиновича директором Герцаївського виробничого управління  житлово-комунального господарства, як такого, що пройшов конкурсний відбір, розглянули близько 200 земельних питань тощо. 

В роботі сесії взяли участь депутат Чернівецької обласної ради Василь Онофрей та помічниця народного депутата Людмила Онофрієсє.