З 11 КВІТНЯ 2022 РОКУ НА БУКОВИНІ ВСТАНОВЛЕНО НЕРЕСТОВУ ЗАБОРОНУ

  • 230

Фото без опису

З 11 квітня 2022 року в рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Чернівецького рибоохоронного патруля розпочинається щорічна заборона на вилов риби. Заборона встановлюється з метою збереження водних біоресурсів і створення сприятливих умов для нересту риби.

Відповідно до наказу Управління Держрибагентства у Чернівецькій області від 01 квітня 2022 року № 61 встановлено нерестову заборону на водних об’єктах Чернівецької області та Дністровському водосховищі у адміністративних межах Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської і Вінницької областей в такі терміни:

– на р. Дністер та Дністровському водосховищі з усіма притоками – з 11 квітня по 19 червня (включно) 2022 року;

– в усіх інших річках та їх кореневих водах – з 11 квітня по 29 травня (включно) 2022 року;

– придаткових системах водойм – з 11 квітня по 09 липня (включно) 2022 року.

Повідомляємо, що в нерестовий період любительське рибальство дозволено однією поплавковою або донною вудочкою з одним гачком чи спінінгом з берега на спеціально відведених ділянках водойм.

Додаткова інформація:

Порушення правил рибальства в даний період карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись правил рибальства під час нерестової заборони. Від того, наскільки успішно та вдало пройде нерест залежить чисельність риби у наших водоймах та майбутнє рибних ресурсів. Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої лінії» відомства: (066) 067-38-69