НЕЗАБАРОМ НА ФРОНТ ВІДПРАВИТЬСЯ ПРИДБАНИЙ ГЕРЦАЇВСЬКИМИ БЛАГОДІЙНИКАМИ АВТОМОБІЛЬ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Наші земляки, що працюють за кордоном або займаються автоперевезеннями, продовжують активно допомагати українським військовим.

??Особливо, коли мова йде про потреби мобілізованих до лав збройних сил мешканців нашої громади.

??Цього разу група благодійників об’єднали свої зусилля та придбали у Європі такий потрібний на фронті автомобіль екстреної медичної допомоги. Автомобіль придбано для потреб військового підрозділу ЗСУ, в якому служить військовим медиком Костянтин Чоботару з міста Герца.

??Сьогодні автомобіль було офіційно передано військовослужбовцю в присутності міського голови Василя Скрипкару та представника місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки Петра Іваніна.

??Крім того, користуючись нагодою, гуманітарний штаб при Герцаївській міській раді передав побратимам Костянтина продукти, чоловічу білизну, медичні засоби та заправили швидку дизпаливом.

??Вдячні всім, хто причетний до придбання та доправлення в Україну цього спеціалізованого авто! Віримо, що він допоможе врятувати безцінні життя та здоров‘я наших захисників!

?Список благодійників, що придбали автомобіль:

??Дмитро Якоб

??Сергій Маланка