ПІДПРИЄМЦІ З СЕЛА ПЕТРАШІВКА ПРОДОВЖУЮТЬ ДОПОМАГАТИ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ

Представники малого бізнесу з села Петрашівка, - ФОП Рипта О. М. спільно зі своїм трудовим колективом та ПП Лупу Е. М. - нещодавно придбали та передали військовим спеціалізований вантажний транспорт МАЗ.

??Такого роду техніка сьогодні вкрай потрібна на фронті, адже дозволяє оперативно вирішувати безліч військових задач, зокрема перевозити великогабаритні вантажі.

??Тому, представники Герцаївського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щиро подякували благодійникам за таку потрібну допомогу.

??Це не перший транспорт, який ці підприємці передали для потреб фронта. Навесні ними було закуплено та передано військовим позашляховик.

??Тож приєднуємось до слів вдячності підприємцям за активну громадську позицію та щиро віримо, що надана допомога допоможе нашим бійцям наблизити перемогу!??