Про Прораму Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027»

  • 223

Фото без опису

У рамках початку програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 14 лютого 2023 р. у м. Бухарест (Румунія) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій.

Загальний бюджет Програми складає 60 млн євро. Пріоритетами Програми є екологія, соціальний розвиток та управління кордонами. Перший конкурс проектних пропозицій розпочинається у червні 2023 року.

Інформуємо, що з метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України у рамках Програми Секретаріатом Кабінету Міністрів України 4 квітня 2023 р. о 15 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації пріоритетів Програми і майбутніх конкурсів проектів.

Заінтересованими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організайції, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області).

Для реєстрації необхідно до 31 березня 2023 р. заповнити google-форму:

https://docs.google.com/forms/d/1CI4WGgzka2seTc_MaiNPDceyAk8pQYVjAJ6X7PSg9rc/edit. Посилання для зустрічі буде надіслано додаткового.

З текстом Програми можна ознайомитись тут.