ГЕРЦАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ГЕРЦАЇВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

  • 164

                                                    

Герцаївська міська рада оголошує відкритий конкурс на створення візуального стилю - бренду Герцаївської територіальної громади та запрошує до участі усіх креативних, талановитих та творчих особистостей, які хочуть продемонструвати своє бачення логотипу громади, а також мають бажання бути причетним до формування бренду Герцаївської територіальної громади.

     Головне завдання відкритого конкурсу – розробка логотипу громади, що відображає її неповторність і унікальність, забезпечує її пізнаваність у візуальному комунікаційному просторі.

     Призовий фонд – 2000 гривень.

     Прийом робіт триває з 20 вересня до 10 жовтня 2023 року (включно).

     До участі у Конкурсі допускаються роботи, що підготовлені відповідно до Порядку про відкритий конкурс на створення візуального стилю громади – бренду Герцаївської територіальної громади та містять такі елементи візуального стилю громади: графічне зображення логотипу, фірмовий знак, фірмовий шрифт, фірмові кольори та текстовий елемент.

     Логотип повинен легко сприйматися, бути зрозумілим, містити в собі оригінальний графічний елемент і текст із назвою Герцаївської територіальної громади (також можливо додати слоган бренду). Логотип повинен бути максимально спрощеним для виготовлення, без перевантаження зайвою інформацією.

    Конкурсна робота має містити приклади нанесення логотипу на індивідуально визначеному предметі (наприклад друкованому виданні або канцелярії (брошура, папка), сувенірній продукції (футболка, чашка), вивісках та матеріалах (лайтбокс, вказівники, інсталяції, папір, картон, скло, дерево, метал, кераміка) тощо.

    Обов’язково додається опис: ключова ідея, обґрунтування змісту логотипу, авторські пояснення щодо виконання логотипу та слоганом бренду.

    Для участі в Конкурсі необхідно до 10 жовтня 2023 року заповнити реєстраційну форму, що додається, та подати конкурсні роботи, вимоги до яких визначені в розділах 5 та 6 Порядку.

   Конкурсні роботи з позначкою «Відкритий конкурс на визначення візуального стилю громади - бренду Герцаївської територіальної громади» надсилаються, або подаються на розгляд в електронному та друкованому вигляді за адресою: 60501, м. Герца Чернівецької області, вул. Шевченка,9, сектор інформаційного забезпечення та цифрового розвитку Герцаївської міської ради.  Електронна адреса: pressgc@ukr.net

 Контактний телефон:0508842043 (ВІра Цирдя) 

   Графічне зображення подається у форматі файлів (AI, EPS, SVG, PNG, JPG, PSD) з роздільністю не менше 300 dpi. Назва конкурсної роботи (імена файлів) повинна містити ім’я та прізвище автора українською мовою та номер варіанту (якщо від одного автора подано кілька ескізів), наприклад: Іван ФРАНКО 01.

    Завантажити реєстраційну заявку для участі в Конкурсі ЗРАЗОК ЗАЯВКИ

Будь ласка, ознайомьесь також з ПОРЯДКОМ проведення відкритого конкурсу на створення візуального стилю громади - бренду Герцаївської територіальної громади