ГРАФІК прийому громадян керівником, першим заступником та заступниками Чернівецької окружної прокуратури

  • 358

 

 

 

 

 

 

Керівник Чернівецької окружної прокуратури

Шевчук Павло Васильович

 

Щопонеділка

з 10.00 год. до 12.00 год.

з 15.00 год. до 17.00 год.

 

 

м. Чернівці, вул. Конституційна 69

 

 

 

Перший заступник керівника Чернівецької окружної прокуратури

Скигар Татяна Петрівна

Щовівторка

з 10.00 год. до 12.00 год.

з 15.00 год. до 17.00 год.

 

 

м. Чернівці, вул. Конституційна 69

 

 

 

Заступник керівника Чернівецької окружної прокуратури

Марусик Костянтин Олександрович

Щосереди

з 10.00 год. до 12.00 год.

з 15.00 год. до 17.00 год.

 

 

м. Чернівці, вул. Дарвіна, 7

 

 

 

Заступник керівника Чернівецької окружної прокуратури

Харабара Леонід Іванович

Щочетверга

з 10.00 год. до 12.00 год.

з 15.00 год. до 17.00 год.

 

 

м. Чернівці, вул. Сімовича, 15

 

 

      Графік роботи працівників прокуратури Чернівецької окружної прокуратури встановлений наступним чином:

       початок робочого дня - о 09.00 год.,

       обідня перерва - з 13.00 год. до 13.45 год.,

       закінчення робочого дня - о 18.00 год.,

       в п’ятницю - о 17.00 год.

 

        У святкові та неробочі дні за розпорядженням керівника окружної прокуратури з метою своєчасного отримання інформації про вчинення тяжких, особливо тяжких злочинів та інших резонансних подій, отримання термінової інформації здійснюється оперативними працівниками прокуратури.

 

Приймання запитів та надання інформації

 

        Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  від 09.05.11 запити на інформацію можуть подаватись на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним  або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

        Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці –  кабінеті прокурора Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури Поп М.Ю.,  який знаходиться в м. Герца по вул..  Центральна 24.

         Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

         Запити на інформацію подаються на:

-         адресу електронної пошти: gr.rn.cv@gmail.com

-         тел/факс: 03740- 2-19-45

Запит на інформацію має містити (стаття 19 Закону):

1)    ім’я ( найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2)    загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3)    підпис і дату за умови подання запиту в письмові формі.

         З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті «Доступу до публічної інформації» та на даному веб-сайті.

         У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту старшим помічником прокурора області  з питань забезпечення доступу до публічної інформації, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я та  контактний телефон.

        Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

          Стаття 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень  і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

        Цей Закон не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб’єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

        Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  розпорядник  інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо  він  не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством  володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; якщо інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 цього Закону; якщо особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 цього Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком; якщо не дотримано вимог  до запиту на інформацію, передбачених статтею 19 цього Закону.

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації

        У відповідності  до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

 

Фото без опису