Відбулися спортивні змагання з настільного тенісу між ліцеями та гімназіями Герцаївської громади

1 листопада 2023 року на базі Байраківського ліцею відбулися спортивні змагання з настільного тенісу між ліцеями та гімназіями  Герцаївської громади. На жаль, участь взяли лише 3 ліцеї та одна гімназія. Чемпіонами громади стали ліцеїсти ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі – вчитель фізкультури Федор Микола. Друге місце посіли  учні ліцею №1 міста Герца під керівництвом вчителя фізкультури Асанді Михайла, третє місце посіла команда господарів – учні Байраківського ліцею – вчитель фізкультури Михайло Караушу.

В особистому заліку переможцями стали:

між дівчатами -

I місце – Дем’янчук Анастасія – Герцаївський ліцей №1

2 місце – Панченко Мірєла – Підвальнянська гімназія

3 місце – Матей Лаура – Байраківський ліцей

між хлопцями -

1 місце – Якоб Денис - Герцаївський ліцей №1

2 місце – Паладяну Петро - ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі

3 місце – Абутнаріца В’ячеслав  – ОЗ Тернавський ліцей ім. Василя Богрі Спортивні змагання були організовані та проведені дирекцією ДЮСШ «Олімп».

Директор спортивної школи «Олімп» Г. Тинку