До уваги органів громадянського суспільства! Оновлення складу Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України

  • 76

Фото без опису

Наразі Міністерством у справах ветеранів заплановано оновлення Ради родин загиблих.

До складу Ради входять голова, перший заступник голови, заступник голови та секретар,а також по одному представнику з адміністративно-територіальних одиниць з числа членів сімей загиблих або представників громадських об’єднань членів сімей загиблих (не більше двох представників від одного громадського об’єднання ), які мають досвід роботи у сфері соціального захисту членів сімей загиблих або освіту в галузі права чи соціальних та поведінкових наук.

Основними завданнями Ради є:

  1. Проведення аналізу проблемних питань, перед якими постають члени сімей загиблих, здійснення їх узагальнення та подання Міністру у справах ветеранів України пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів та способу їх вирішення;
  2. Розробка та надання пропозицій до законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань, за належать до компетенції Міністерства у справах ветеранів України в частині соціального захисту членів сімей загиблих, участь в їх обговоренні.

Пропонуємо громадським об’єднанням членів сімей загиблих направити до облдержадміністрації (обласної військової адміністрації) клопотання про включення їх представника до складу Ради, а також копію протоколу зборів громадських об’єднань, які представляють інтереси членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України ,або копію протоколу громадського об’єднання про висування кандидата до Ради від адміністративно-територіальної одиниці (ПІБ, контактний номер, електронна адреса).

Зазначені документи просимо направити до 17.11.2023 року Департаменту соціального захисту населення на електронну пошту depszn@bukoda.gov.ua.

Після розгляду наданих матеріалів в онлайн форматі (з міркувань безпеки) відбудуться збори, на яких буде обраний кандидат до Ради родин загиблих України. Посилання буде надіслано на електронну пошту кандидата.

У разі виникнення запитань пропонуємо надсилати їх на електронну  адресу depszn@bukoda.gov.ua.

Контактна особа Віктор Дяків (0372-55-03-80).